О нас

Бренд Маха – це висока якість, ідеальний крій, а також дизайнерські рішення, які роблять наш одяг яскравим і неповторним, при цьому практичним. «Любов з першої примірки», – ось основа для успішної компанії, що працює в сфері жіночої моди. Це основа бренду одягу Маха.

Наша компанія почала свій шлях в світ моди і стилю в 1999 році. Саме тоді, на етапі становлення, ми вирішили, що завжди будемо працювати тільки на якість, підтримуючи свій унікальний стиль. Об’єднані метою дарувати тільки краще прекрасній половині людства, ми розвивалися, голосно заявляючи про себе як в Україні, так і за кордоном.

На сьогоднішній день в Україні працює понад 20 магазинів Маха. При цьому ми плануємо розвиватися і відкривати представництва у всіх великих містах країни. Паралельно ми ставимо перед собою амбітні цілі – стати впізнаваним брендом на європейському ринку. У 2011 році в компанію було залучено італійські інвестори. Зараз бренд Маха зареєстрований в Італії, а також інших країнах Європи, і виходить на міжнародний ринок вже як італійський бренд. У планах на 2019 рік – представити одяг ТМ Маха в торгових галереях Франції, Італії та Іспанії.

Наша продукція відповідає всім стандартам якості. Ми пропонуємо тільки найкраще для жінок, які цінують комфорт і унікальний стиль, – сучасні технології виробництва, строгий контроль всіх його етапів, якісні тканини і, найголовніше, свіжі ідеї наших талановитих дизайнерів. Цей факт підтверджують численні європейські нагороди, якими була відзначена наша торгова марка за час свого існування. У грудні 2018 року компанія Маха удостоєна Міжнародної нагороди «Європейський знак якості» за досягнення високої якості, що відповідає європейським стандартам.

Число наших постійних клієнтів постійно зростає і це не дивно. Також ми розвиваємо партнерські відносини з дилерами і всіма бажаючими працювати з брендом Маха. Якщо ви хочете побудувати прибутковий бізнес з нашою компанією, ми пропонуємо вам високоякісну італійський одяг оптом. Ми зацікавлені в плідній і взаємовигідній співпраці, тому готові надавати необхідну допомогу на всіх етапах роботи.

Ви можете придбати у нас елітний жіночий одяг оптом за вигідними цінами. У нас завжди великий вибір виробів різних кольорів, фактур і текстур. Саме тому Ви зможете організувати для себе оптимальну закупівлю нашої продукції. Партнерство з компанією Маха стане вашим квитком у світ успішного бізнесу!